Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

Ocena ogólna

Kategoria Prawo Jazdy

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu

ocena z dnia: 17.03.2015

Kamil Rabczyński

Opinia zweryfikowana przez Facebook

Gorąco polecam. Instruktor bardzo sympatyczny i rzeczowy. Zwraca uwagę na błędy i na bieżąco je koryguje bez jakichkolwiek nerwów czy stresowania kursanta. Pan Andrzej jest godnym polecenia instruktorem "widać że mu się chce" innymi słowy naprawdę zależy temu człowiekowi żeby nauczyć nas jeździć . Do każdego podchodzi w sposób indywidualny. Jest wymagający, ale to duży plus dla kogoś kto naprawdę chcę się nauczyć jeździć a nie tylko odbębnić godziny za kółkiem...Szczerze polecam tym którzy mają pierwszy kontakt z autem jak również tym którzy nieco tematu "liznęli" ;) a najlepszym dowodem na to jest zdanie egzaminów za pierwszym razem tak jak było to w moim przypadku ;)

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak